Biuro Rachunkowe Eproco - Ostrów Wielkopolski

 • Innowacyjne biuro rachunkowe

  Eproco to nie tylko księgowość, lecz szeroka oferta usług składająca się również z usług kadrowo-płacowych, doradztwa gospodarczego, windykacji należności, obsługi BHP itp.

 • Kompleksowość i pewność

  Eproco to biuro rachunkowe działające na terenie całej Polski, które dąży do kompleksowej obsługi swoich klientów.

 • Korzyści ze współpracy z Eproco

  Współpraca z profesjonalnym biurem rachunkowym do gwarancja dostępu do zespołu specjalistów, sprawna i terminowa realizacja powierzonych zadań oraz brak stresu związanego z kontrolą podatkową.

 • Więcej niż zwykła księgowość

  Naszym klientom zapewniamy wysokiej jakości obsługę księgową wraz z bezpłatnym dostępem do Pulpitu Menadżera z informacjami o finansach ich firm. Oferujemy również rozbudowane analizy i różne struktury współpracy.

 • Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa

  Obsługa spraw pracowniczych, naliczanie wynagrodzeń, prowadzenie akt osobowych pracowników, rozliczanie wynagrodzeń w urzędach i wiele innych.

 • Doradztwo podatkowe

  Zawiłość przepisów podatkowych wymaga dobrej znajomości prawa oraz procedur. Eproco posiada własnego doradcę podatkowego, dzięki czemu należycie dbamy o kwestie podatkowe naszych klientów.

 • Doradztwo prawne

  Eproco zatrudnia własnego radcę prawnego, co zapewnia profesjonalną pomoc prawną dla każdej firmy. Eproco reprezentuje klientów przed organami administracyjnymi oraz sądami powszechnymi.

 • Doradztwo gospodarcze dla firm

  Tworzenie umów handlowych, rejestracje i przekształcenia działalności, doradztwo związane z optymalizacją podatkową, doradztwo związane z prowadzeniem działalności gospodarczej i wiele innych.

 • Windykacja należności

  Świadczymy usługi związane z odzyskiwaniem wierzytelności od nieuczciwych kontrahentów z całej Polski. Oferujemy wezwania do zapłaty, pozwy sądowe, wnioski egzekucyjne, protokoły nieściągalności itp.

 • Wszystko dla firmy pod 1 dachem

  Eproco posiada szeroki zakres usług dla swoich klientów. Zapewniamy m.in. obsługę BHP i Ppoż, wsparcie informatyczne oraz sprzedaż i wdrażanie oprogramowania Comarch ERP Optima.

 • Dokumentacja podatkowa cen transferowych

  W ramach świadczonych usług identyfikujemy transakcje zawarte pomiędzy podmiotami powiązanymi, dla których istnieje obowiązek sporządzenia dokumentacji za dany rok podatkowy.

 • Aktualności z życia Eproco

  Informacje z działalności firmy, notatki prasowe i wywiady związane z Eproco oraz reportaże z gal rozdania nagród (Wielkopolska Jakość, Wizjoner IT) itp.

 • Bezpłatny dostęp do informacji i porad

  Bieżące informacje o zmianach w przepisach prawa, porady i uwagi związane z prowadzeniem działalności gospodarczej. Zapisz się do newslettera i otrzymuj aktualne informacje na maila.

 • Jakość w atrakcyjnej cenie

  Wykorzystanie nowoczesnych technologii i innowacyjnych rozwiązań pozwala nam oferować usługi wysokiej jakości przy zapewnieniu atrakcyjnych cen w dopasowanych pakietach usług.

 • Praca w Eproco

  Biuro Rachunkowe Eproco stale się rozwija, co przekłada się na wzrost zatrudnienia. Jeśli poszukujesz pracy w biurze rachunkowym lub chcesz odbyć staż – sprawdź czy akurat prowadzimy rekrutację.

 • Łatwy kontakt i dogodna lokalizacja

  Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami naszej firmy. Nasze działania prowadzone są na terenie całej Polski, a w Ostrowie Wielkopolskim oferujemy dogodna lokalizację i bezpłatny parking.

Kodeks Pracy w 2017r.

Regulamin Wynagrodzenia i Regulamin Pracy

Pracodawcy nie będą musieli tworzyć regulaminów pracy i wynagrodzenia z wyjątkiem firm, które zatrudniają co najmniej 50 pracowników. Natomiast podmioty mające co najmniej 20 pracowników ale mniej niż 50, nie będą miały obowiązku tworzenia regulaminów i wynagrodzeń. Będzie to koniecznie wtedy, gdy z wnioskiem wystąpi o to działająca we firmie organizacja związkowa. Nowe zmiany wejdą w życie z dniem 1 stycznia 2017 roku.

Świadectwo Pracy

W związku z rozwiązaniem lub wygaśnięciem stosunku pracy pracodawca ma obowiązek wydać pracownikowi świadectwo pracy. Od stycznia 2017 roku ma wejść mała zmiana. W ciągu 7 dni od dnia ustania poprzedniego zatrudnienia nawiążemy kolejną umowę o pracę z tym samym pracownikiem to pracodawca ma obowiązek wydania pracownikowi świadectwa pracy dotyczącego poprzedniego zakończonego okresu zatrudnienia – tylko na wniosek pracownika. Może on zostać złożony w postaci papierowej lub elektronicznej w każdym czasie.

W przypadku gdy pracodawca nie będzie miał zamiaru zatrudnić tego pracownika w ciągu 7 dni to ma on obowiązek wystawić świadectwo pracy - bez składania przez pracownika wniosku. Świadectwo pracy powinno zostać wystawione za wszystkie okresy zatrudnienia, za które nie wydano mu świadectwa pracy.

Odwołanie od wypowiedzenia umowy

Pracownik do sądu pracy może złożyć odwołanie:

 • od wypowiedzenia umowy o pracę ,

 • odwołanie od rozwiązania umowy bez wypowiedzenia oraz

 • żądania nawiązania umowy o pracę

w ciągu 21 dni od dnia doręczenia pisma wypowiadającego umowę o pracę. Zmiany wejdą w życie
w 2017 roku.

Jednocześnie przez Ministerstwo Rozwoju zostały przygotowane przepisy przejściowe do terminów, które rozpoczęły bieg a jeszcze nie upłynęły przed datą wejścia w życie nowych przepisów – wówczas będą zastosowane dotychczasowe przepisy.