Biuro Rachunkowe Eproco - Ostrów Wielkopolski

 • Innowacyjne biuro rachunkowe

  Eproco to nie tylko księgowość, lecz szeroka oferta usług składająca się również z usług kadrowo-płacowych, doradztwa gospodarczego, windykacji należności, obsługi BHP itp.

 • Kompleksowość i pewność

  Eproco to biuro rachunkowe działające na terenie całej Polski, które dąży do kompleksowej obsługi swoich klientów.

 • Korzyści ze współpracy z Eproco

  Współpraca z profesjonalnym biurem rachunkowym do gwarancja dostępu do zespołu specjalistów, sprawna i terminowa realizacja powierzonych zadań oraz brak stresu związanego z kontrolą podatkową.

 • Więcej niż zwykła księgowość

  Naszym klientom zapewniamy wysokiej jakości obsługę księgową wraz z bezpłatnym dostępem do Pulpitu Menadżera z informacjami o finansach ich firm. Oferujemy również rozbudowane analizy i różne struktury współpracy.

 • Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa

  Obsługa spraw pracowniczych, naliczanie wynagrodzeń, prowadzenie akt osobowych pracowników, rozliczanie wynagrodzeń w urzędach i wiele innych.

 • Doradztwo podatkowe

  Zawiłość przepisów podatkowych wymaga dobrej znajomości prawa oraz procedur. Eproco posiada własnego doradcę podatkowego, dzięki czemu należycie dbamy o kwestie podatkowe naszych klientów.

 • Doradztwo prawne

  Eproco zatrudnia własnego radcę prawnego, co zapewnia profesjonalną pomoc prawną dla każdej firmy. Eproco reprezentuje klientów przed organami administracyjnymi oraz sądami powszechnymi.

 • Doradztwo gospodarcze dla firm

  Tworzenie umów handlowych, rejestracje i przekształcenia działalności, doradztwo związane z optymalizacją podatkową, doradztwo związane z prowadzeniem działalności gospodarczej i wiele innych.

 • Windykacja należności

  Świadczymy usługi związane z odzyskiwaniem wierzytelności od nieuczciwych kontrahentów z całej Polski. Oferujemy wezwania do zapłaty, pozwy sądowe, wnioski egzekucyjne, protokoły nieściągalności itp.

 • Wszystko dla firmy pod 1 dachem

  Eproco posiada szeroki zakres usług dla swoich klientów. Zapewniamy m.in. obsługę BHP i Ppoż, wsparcie informatyczne oraz sprzedaż i wdrażanie oprogramowania Comarch ERP Optima.

 • Dokumentacja podatkowa cen transferowych

  W ramach świadczonych usług identyfikujemy transakcje zawarte pomiędzy podmiotami powiązanymi, dla których istnieje obowiązek sporządzenia dokumentacji za dany rok podatkowy.

 • Aktualności z życia Eproco

  Informacje z działalności firmy, notatki prasowe i wywiady związane z Eproco oraz reportaże z gal rozdania nagród (Wielkopolska Jakość, Wizjoner IT) itp.

 • Bezpłatny dostęp do informacji i porad

  Bieżące informacje o zmianach w przepisach prawa, porady i uwagi związane z prowadzeniem działalności gospodarczej. Zapisz się do newslettera i otrzymuj aktualne informacje na maila.

 • Jakość w atrakcyjnej cenie

  Wykorzystanie nowoczesnych technologii i innowacyjnych rozwiązań pozwala nam oferować usługi wysokiej jakości przy zapewnieniu atrakcyjnych cen w dopasowanych pakietach usług.

 • Praca w Eproco

  Biuro Rachunkowe Eproco stale się rozwija, co przekłada się na wzrost zatrudnienia. Jeśli poszukujesz pracy w biurze rachunkowym lub chcesz odbyć staż – sprawdź czy akurat prowadzimy rekrutację.

 • Łatwy kontakt i dogodna lokalizacja

  Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami naszej firmy. Nasze działania prowadzone są na terenie całej Polski, a w Ostrowie Wielkopolskim oferujemy dogodna lokalizację i bezpłatny parking.

Centra obsługi podatników

Administracja podatkowa od pierwszego września uruchomiła centra obsługi. Podatnicy mają możliwość załatwienia swoich spraw nie tylko we właściwym miejscowo urzędzie, ale w wybranych miejscach na terenie całego kraju. Mikroprzedsiębiorcy mogą skorzystać w centrach obsługi z pomocy asystenta podatnika. Oprócz spraw podatkowych można załatwić wybrane dokumenty z ZUS i akcyzy.

Podatnik, który chciał załatwić sprawę w urzędzie musiał dotychczas udać się do Urzędu Skarbowego właściwego ze względu zamieszkania lub siedziby. Takie rozwiązanie było przede wszystkim uciążliwe dla tych, którzy pracują lub studiują z dala od domu. W takim przypadku podatnik, żeby uzyskać zaświadczenie musiał odbyć nawet kilkuset kilometrową podróż. Obecnie osoba znajdująca się z dala od domu może udać się do jednego z 50 centrów obsługi, aby załatwić swoją sprawę. Pracownicy Administracji Podatkowej w centrach będą informować podatników o ich prawach i obowiązkach, wydawać zaświadczenia oraz przyjmować podania i deklaracje.

Centra w znacznym stopniu ułatwią dostęp przedsiębiorcą do usług Administracji Podatkowej, Służby Celnej oraz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. W centrach oprócz spraw podatkowych podatnicy mogą złożyć dokumenty ubezpieczeniowe (zgłoszeniowe i rozliczeniowe) i deklaracje AKC-U od samochodów osobowych lub uzyskać potwierdzenie akcyzy.

Ponadto, mikroprzędsiębiorca, będący podatnikiem urzędu skarbowego, w którym utworzono centrum obsługi, już od 1 września będzie mógł skorzystać z kolejnej nowej usługi wdrażanej w Administracji Podatkowej – asystenta podatnika.

W centrach obsługi są również udzielane informacje spoza zakresu działania urzędu skarbowego, dotyczące ubezpieczeń społecznych czy też podatku akcyzowego.

Czynności wykonywane przez asystenta podatnika nie będą stanowiły doradztwa podatkowego.

Centra obsługi znajdziemy na terenie urzędów skarbowych w każdym z większych miast danego województwa.

Szczegółowy wykaz centrów obsługi znajduje się na stronie Ministerstwa Finansów.