Biuro Rachunkowe Eproco - Ostrów Wielkopolski

 • Innowacyjne biuro rachunkowe

  Eproco to nie tylko księgowość, lecz szeroka oferta usług składająca się również z usług kadrowo-płacowych, doradztwa gospodarczego, windykacji należności, obsługi BHP itp.

 • Kompleksowość i pewność

  Eproco to biuro rachunkowe działające na terenie całej Polski, które dąży do kompleksowej obsługi swoich klientów.

 • Korzyści ze współpracy z Eproco

  Współpraca z profesjonalnym biurem rachunkowym do gwarancja dostępu do zespołu specjalistów, sprawna i terminowa realizacja powierzonych zadań oraz brak stresu związanego z kontrolą podatkową.

 • Więcej niż zwykła księgowość

  Naszym klientom zapewniamy wysokiej jakości obsługę księgową wraz z bezpłatnym dostępem do Pulpitu Menadżera z informacjami o finansach ich firm. Oferujemy również rozbudowane analizy i różne struktury współpracy.

 • Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa

  Obsługa spraw pracowniczych, naliczanie wynagrodzeń, prowadzenie akt osobowych pracowników, rozliczanie wynagrodzeń w urzędach i wiele innych.

 • Doradztwo podatkowe

  Zawiłość przepisów podatkowych wymaga dobrej znajomości prawa oraz procedur. Eproco posiada własnego doradcę podatkowego, dzięki czemu należycie dbamy o kwestie podatkowe naszych klientów.

 • Doradztwo prawne

  Eproco zatrudnia własnego radcę prawnego, co zapewnia profesjonalną pomoc prawną dla każdej firmy. Eproco reprezentuje klientów przed organami administracyjnymi oraz sądami powszechnymi.

 • Doradztwo gospodarcze dla firm

  Tworzenie umów handlowych, rejestracje i przekształcenia działalności, doradztwo związane z optymalizacją podatkową, doradztwo związane z prowadzeniem działalności gospodarczej i wiele innych.

 • Windykacja należności

  Świadczymy usługi związane z odzyskiwaniem wierzytelności od nieuczciwych kontrahentów z całej Polski. Oferujemy wezwania do zapłaty, pozwy sądowe, wnioski egzekucyjne, protokoły nieściągalności itp.

 • Wszystko dla firmy pod 1 dachem

  Eproco posiada szeroki zakres usług dla swoich klientów. Zapewniamy m.in. obsługę BHP i Ppoż, wsparcie informatyczne oraz sprzedaż i wdrażanie oprogramowania Comarch ERP Optima.

 • Dokumentacja podatkowa cen transferowych

  W ramach świadczonych usług identyfikujemy transakcje zawarte pomiędzy podmiotami powiązanymi, dla których istnieje obowiązek sporządzenia dokumentacji za dany rok podatkowy.

 • Aktualności z życia Eproco

  Informacje z działalności firmy, notatki prasowe i wywiady związane z Eproco oraz reportaże z gal rozdania nagród (Wielkopolska Jakość, Wizjoner IT) itp.

 • Bezpłatny dostęp do informacji i porad

  Bieżące informacje o zmianach w przepisach prawa, porady i uwagi związane z prowadzeniem działalności gospodarczej. Zapisz się do newslettera i otrzymuj aktualne informacje na maila.

 • Jakość w atrakcyjnej cenie

  Wykorzystanie nowoczesnych technologii i innowacyjnych rozwiązań pozwala nam oferować usługi wysokiej jakości przy zapewnieniu atrakcyjnych cen w dopasowanych pakietach usług.

 • Praca w Eproco

  Biuro Rachunkowe Eproco stale się rozwija, co przekłada się na wzrost zatrudnienia. Jeśli poszukujesz pracy w biurze rachunkowym lub chcesz odbyć staż – sprawdź czy akurat prowadzimy rekrutację.

 • Łatwy kontakt i dogodna lokalizacja

  Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami naszej firmy. Nasze działania prowadzone są na terenie całej Polski, a w Ostrowie Wielkopolskim oferujemy dogodna lokalizację i bezpłatny parking.

Korzyści ze współpracy z biurem rachunkowym Eproco

Prowadzenie działalności gospodarczej narażone jest na niebezpieczeństwa związane z ciągłymi zmianami w przepisach prawa oraz możliwościami popełniania rozmaitych błędów, które będą skrupulatnie rozliczane przez urzędy podatkowe.

Nawiązanie współpracy z profesjonalnym biurem rachunkowym powiązane jest z wieloma korzyściami, które każdy przedsiębiorca powinien wziąć pod uwagę.

Podstawową korzyścią jest wzrost bezpieczeństwa Państwa działalności gospodarczej, poprzez przeniesienie odpowiedzialności za prowadzenia Państwa rozliczeń na nasze biuro rachunkowe. Na podstawie udzielonych nam pełnomocnictw wykonujemy wszystkie czynności związane z Państwa obsługą przed urzędami podatkowymi, co pozwala Państwu skupić się na rozwoju działalności gospodarczej.

Eproco, zgodnie z przepisami prawa, posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnoprawnej, w związku z czym ponosi pełną odpowiedzialność za ewentualne błędy w swoich działaniach, co dodatkowo zwiększa zakres Państwa bezpieczeństwa.

Outsourcing usług księgowo-kadrowych pozwala Państwu ograniczyć czas oraz koszty związane z utrzymywaniem własnych księgowych. Ponadto od biura rachunkowego można wymagać więcej niż od własnego pracownika, który wykonuje jedynie narzucone mu obowiązki. Nasze biuro rachunkowe posiada szeroki wachlarz usług i grupę specjalistów w swoich dziedzinach, co umożliwia nam kompleksową obsługę Państwa przedsiębiorstwa. Utrzymywanie w swojej firmie kilku etatów takich jak: księgowa, kadrowa, prawnik i informatyk, jest zbyt kosztowne dla przedsiębiorstw z grupy Mikro, Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Kolejną korzyścią jest cena, gdyż opłata za usługi księgowo-kadrowe dotyczy wyłącznie rzeczywiście wykonanych prac. Eproco od 2009 roku wprowadza własny, innowacyjny projekt „Innowacyjne usługi księgowo-kadrowe”, dzięki którym poziom automatyzacji świadczonych usług połączony z pracą na dokumentach elektronicznych pozwolił nam wypracować konkurencyjne ceny za świadczone usługi, które często są konkurencyjne nawet do usług świadczonych w „szarej strefie”.

Jako prężnie rozwijające się biuro rachunkowe udostępniliśmy wszystkim Internautom bezpłatny dostęp do aktualnych informacji związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej na naszym blogu informacyjnym. Na naszym blogu informacyjnym umieszczane są aktualne informacje dotyczące m.in.: księgowości, kadry i płac, podatków i doradztwa gospodarczego.

Dzięki wdrażanemu projektowi „Innowacyjne usługi księgowo-kadrowe” udostępniliśmy naszym klientom elektroniczny dostęp do aktualnych informacji o stanie finansów i raportów dotyczących przedsiębiorstw naszych klientów. Wszystkie te informacje są chronione własnymi loginami i hasłami przydzielonymi indywidualnie dla klientów, dzięki którym osoby podejmujące decyzje w przedsiębiorstwach podejmują je świadomie w oparciu o zawsze bieżące dane.

Ponadto, praca na dokumentach elektronicznych powiązana jest z elektronicznym przekazywaniem deklaracji podatkowych do urzędów skarbowych oraz dokumentacji pracowniczej do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Dzięki temu systemowi wszystkie wysyłane przez biuro rachunkowe dokumenty elektroniczne są automatycznie weryfikowane przez oprogramowanie biura rachunkowego i systemy urzędowe. Dodatkowym elementem jest wyeliminowanie konieczności podpisywania deklaracji przez klienta oraz jeżdżenia do urzędów.

Kolejnym ważnym elementem współpracy z naszym biurem rachunkowym jest unikanie stresu związanego z kontrolami przedsiębiorstw. Wszystkie dokumenty przechowywane są w naszym biurze rachunkowym, w związku z czym kontrole podatkowe odbywają się w siedzibie naszego biura. Eproco posiada specjalnie przygotowane miejsce dla osób kontrolujących, co często powoduje, iż kontrolowany przedsiębiorca nie musi podejmować żadnych czynności związanych z kontrolą swojej firmy.

Dla dobra wszystkich przedsiębiorców, Eproco rozpoczęło kampanię informacyjną mającą na celu ograniczyć zakres działania „szarej strefy” wśród księgowych. Wielokrotnie wśród księgowych nagłaśniane były sytuacje, w których księgowi znikali z dokumentacja księgową, pozostawiając klienta w trakcie kontroli podatkowej bez dokumentacji. Wszelkie pomyłki i braki wiedzy nieprofesjonalnych księgowych wiążą się z koniecznością ponoszenia wszelkich kar i opłat przez przedsiębiorcę, a ponadto długotrwałe kontrole i konieczność składania wszelkich wyjaśnień przenosi się na przedsiębiorcę co znacząco utrudnia prowadzenia działalności gospodarczej.

Podsumowując powyższe argumenty, współpraca z biurem rachunkowym Eproco wiąże się z uzyskaniem następujących korzyści:
 
 • oszczędność czasu,
 • ograniczenie kosztów i stresu,
 • uproszczenie zarządzania firmą,
 • zwiększenie bezpieczeństwa przedsiębiorcy,
 • przeniesienie odpowiedzialności i kontroli podatkowych na biuro rachunkowe,
 • wyeliminowanie błędów w dokumentacji firmowej dzięki obsłudze przez grupę specjalistów w swoich dziedzinach,
 • dostęp do kompleksowej obsługi dotyczącej księgowości, kadr i plac, doradztwa, windykacji itp.,
 • posiadanie dostępu do aktualnych i bieżących informacji o swoim przedsiębiorstwie,
 • posiadanie dostępu do aktualnych i bieżących informacji prawnych,
 • dostęp do specjalistów z różnych dziedzin, którzy dokładają wszelkich starań w celu rozwiązania problemów naszych klientów,
 • poprawa płynności finansowej przedsiębiorstw dzięki dostępowi do bieżących raportów finansowych i wsparciu windykacyjnym,
 • ochrona środowiska poprzez wdrożony w Eproco projekt „Zielonego biura rachunkowego” i pracy na dokumentach elektronicznych.