Biuro Rachunkowe Eproco - Ostrów Wielkopolski

 • Innowacyjne biuro rachunkowe

  Eproco to nie tylko księgowość, lecz szeroka oferta usług składająca się również z usług kadrowo-płacowych, doradztwa gospodarczego, windykacji należności, obsługi BHP itp.

 • Kompleksowość i pewność

  Eproco to biuro rachunkowe działające na terenie całej Polski, które dąży do kompleksowej obsługi swoich klientów.

 • Korzyści ze współpracy z Eproco

  Współpraca z profesjonalnym biurem rachunkowym do gwarancja dostępu do zespołu specjalistów, sprawna i terminowa realizacja powierzonych zadań oraz brak stresu związanego z kontrolą podatkową.

 • Więcej niż zwykła księgowość

  Naszym klientom zapewniamy wysokiej jakości obsługę księgową wraz z bezpłatnym dostępem do Pulpitu Menadżera z informacjami o finansach ich firm. Oferujemy również rozbudowane analizy i różne struktury współpracy.

 • Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa

  Obsługa spraw pracowniczych, naliczanie wynagrodzeń, prowadzenie akt osobowych pracowników, rozliczanie wynagrodzeń w urzędach i wiele innych.

 • Doradztwo podatkowe

  Zawiłość przepisów podatkowych wymaga dobrej znajomości prawa oraz procedur. Eproco posiada własnego doradcę podatkowego, dzięki czemu należycie dbamy o kwestie podatkowe naszych klientów.

 • Doradztwo prawne

  Eproco zatrudnia własnego radcę prawnego, co zapewnia profesjonalną pomoc prawną dla każdej firmy. Eproco reprezentuje klientów przed organami administracyjnymi oraz sądami powszechnymi.

 • Doradztwo gospodarcze dla firm

  Tworzenie umów handlowych, rejestracje i przekształcenia działalności, doradztwo związane z optymalizacją podatkową, doradztwo związane z prowadzeniem działalności gospodarczej i wiele innych.

 • Windykacja należności

  Świadczymy usługi związane z odzyskiwaniem wierzytelności od nieuczciwych kontrahentów z całej Polski. Oferujemy wezwania do zapłaty, pozwy sądowe, wnioski egzekucyjne, protokoły nieściągalności itp.

 • Wszystko dla firmy pod 1 dachem

  Eproco posiada szeroki zakres usług dla swoich klientów. Zapewniamy m.in. obsługę BHP i Ppoż, wsparcie informatyczne oraz sprzedaż i wdrażanie oprogramowania Comarch ERP Optima.

 • Dokumentacja podatkowa cen transferowych

  W ramach świadczonych usług identyfikujemy transakcje zawarte pomiędzy podmiotami powiązanymi, dla których istnieje obowiązek sporządzenia dokumentacji za dany rok podatkowy.

 • Aktualności z życia Eproco

  Informacje z działalności firmy, notatki prasowe i wywiady związane z Eproco oraz reportaże z gal rozdania nagród (Wielkopolska Jakość, Wizjoner IT) itp.

 • Bezpłatny dostęp do informacji i porad

  Bieżące informacje o zmianach w przepisach prawa, porady i uwagi związane z prowadzeniem działalności gospodarczej. Zapisz się do newslettera i otrzymuj aktualne informacje na maila.

 • Jakość w atrakcyjnej cenie

  Wykorzystanie nowoczesnych technologii i innowacyjnych rozwiązań pozwala nam oferować usługi wysokiej jakości przy zapewnieniu atrakcyjnych cen w dopasowanych pakietach usług.

 • Praca w Eproco

  Biuro Rachunkowe Eproco stale się rozwija, co przekłada się na wzrost zatrudnienia. Jeśli poszukujesz pracy w biurze rachunkowym lub chcesz odbyć staż – sprawdź czy akurat prowadzimy rekrutację.

 • Łatwy kontakt i dogodna lokalizacja

  Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami naszej firmy. Nasze działania prowadzone są na terenie całej Polski, a w Ostrowie Wielkopolskim oferujemy dogodna lokalizację i bezpłatny parking.

Zarząd biura rachunkowego

Zarząd Eproco składa się z osób doświadczonych w zarządzaniu przedsiębiorstwami i prowadzeniu działalności gospodarczej. Członkowie Zarządu posiadają szeroką wiedzę i doświadczenie z zakresu ekonomii, księgowości, informatyki i prawa, dzięki czemu rozwój biura rachunkowego prowadzony jest w sposób zorganizowany i ciągły, co wiąże się ze stałym wzrostem jakości w obsłudze klientów biura.
 
Osobami odpowiedzialnymi za rozwój Biura rachunkowego Eproco są:
 
dr Jacek Płocharz – Prezes Zarządu
Ekonomista, księgowy, absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu (dawniej: Akademia Ekonomiczna), posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej. Od 1991 roku pełnił funkcję Zastępcy Dyrektora ds. ekonomicznych w Zakładzie Automatyki Przemysłowej S.A. w Ostrowie Wielkopolskim, gdzie w późniejszym czasie pełnił funkcję Wiceprezesa Zarządu Dyrektora Finansowego, a także funkcję Prezesa Zarządu. W okresie późniejszym, podczas kilkuletniej współpracy z funduszami inwestycyjnymi zajmował się restrukturyzacją przedsiębiorstw z sektora przemysłu spożywczego.

Jacek Płocharz w 2000 roku uzyskał tytuł doktora nauk ekonomicznych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, na którym prowadził  także wykłady z zakresu budżetowania. W latach 2001-2010 był wykładowcą w Społecznej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania w Łodzi Oddział Zamiejscowy w Ostrowie Wielkopolskim. Był także wykładowcą w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Kaliszu. Autor artykułów prasowych dotyczących zarządzania przedsiębiorstwami oraz laureat nagród i wyróżnień w tym m.in. za udział w konkursie przedsiębiorczości Sukces Plan 2002.

Od 1999 roku związany z firmą Eproco, w której od 2001 roku pełni funkcję Prezesa Zarządu. Posiadana wiedza oraz doświadczenie zaowocowały systematycznym i nieprzerwanym rozwojem biura rachunkowego oraz dążeniem do kompleksowej obsługi klientów biura.
 

Jakub Płocharz – Wiceprezes Zarządu
Księgowy, Informatyk, specjalista ds. rachunkowości finansowej i zarządczej, posiadający kilkuletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych. Specjalista ds. informatycznych, absolwent wielu szkoleń i certyfikowany partner Comarch. Związany z Eproco od 2007 roku, w którym od roku 2008 pełni funkcję w zarządzie spółki.

Koordynator wdrażanego w Eproco od 2009 roku projektu "Innowacyjne usługi księgowo-kadrowe".


Hubert Płocharz – Wiceprezes Zarządu
Doradca prawny, posiadający kilkuletnie doświadczenia w zakresie doradztwa gospodarczego, rejestrowania spółek prawa handlowego i postępowań windykacyjnych. Związany z Eproco od 2007 roku, w którym od roku 2008 pełni funkcję w zarządzie spółki.
 
 
Rafał Mania – Członek Zarządu
Ekonomista, księgowy, specjalista ds. finansów i rachunkowości przedsiębiorstw, posiada wielotonie doświadczenie w zarządzaniu finansami i prowadzeniu ksiąg rachunkowych. Od 1995 roku na stanowiskach ekonomicznych i księgowych. W 2001 roku rozpoczął pracę w Eproco, gdzie od 2003 roku pełni funkcję Członka Zarządu i Dyrektora ds. rachunkowości.


Alicja Płocharz – Prokurent Zarządu
Księgowa posiadająca wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych i obsłudze kadrowo-płacowej. Z Eproco związana od 2001 roku, w którym znacząco przyczyniła się do rozwoju biura rachunkowego w pierwszych latach działalności przedsiębiorstwa. Stale dba o jakość świadczonych usług i wysoki standard pracy w biurze.