Biuro Rachunkowe Eproco - Ostrów Wielkopolski

 • Innowacyjne biuro rachunkowe

  Eproco to nie tylko księgowość, lecz szeroka oferta usług składająca się również z usług kadrowo-płacowych, doradztwa gospodarczego, windykacji należności, obsługi BHP itp.

 • Kompleksowość i pewność

  Eproco to biuro rachunkowe działające na terenie całej Polski, które dąży do kompleksowej obsługi swoich klientów.

 • Korzyści ze współpracy z Eproco

  Współpraca z profesjonalnym biurem rachunkowym do gwarancja dostępu do zespołu specjalistów, sprawna i terminowa realizacja powierzonych zadań oraz brak stresu związanego z kontrolą podatkową.

 • Więcej niż zwykła księgowość

  Naszym klientom zapewniamy wysokiej jakości obsługę księgową wraz z bezpłatnym dostępem do Pulpitu Menadżera z informacjami o finansach ich firm. Oferujemy również rozbudowane analizy i różne struktury współpracy.

 • Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa

  Obsługa spraw pracowniczych, naliczanie wynagrodzeń, prowadzenie akt osobowych pracowników, rozliczanie wynagrodzeń w urzędach i wiele innych.

 • Doradztwo podatkowe

  Zawiłość przepisów podatkowych wymaga dobrej znajomości prawa oraz procedur. Eproco posiada własnego doradcę podatkowego, dzięki czemu należycie dbamy o kwestie podatkowe naszych klientów.

 • Doradztwo prawne

  Eproco zatrudnia własnego radcę prawnego, co zapewnia profesjonalną pomoc prawną dla każdej firmy. Eproco reprezentuje klientów przed organami administracyjnymi oraz sądami powszechnymi.

 • Doradztwo gospodarcze dla firm

  Tworzenie umów handlowych, rejestracje i przekształcenia działalności, doradztwo związane z optymalizacją podatkową, doradztwo związane z prowadzeniem działalności gospodarczej i wiele innych.

 • Windykacja należności

  Świadczymy usługi związane z odzyskiwaniem wierzytelności od nieuczciwych kontrahentów z całej Polski. Oferujemy wezwania do zapłaty, pozwy sądowe, wnioski egzekucyjne, protokoły nieściągalności itp.

 • Wszystko dla firmy pod 1 dachem

  Eproco posiada szeroki zakres usług dla swoich klientów. Zapewniamy m.in. obsługę BHP i Ppoż, wsparcie informatyczne oraz sprzedaż i wdrażanie oprogramowania Comarch ERP Optima.

 • Dokumentacja podatkowa cen transferowych

  W ramach świadczonych usług identyfikujemy transakcje zawarte pomiędzy podmiotami powiązanymi, dla których istnieje obowiązek sporządzenia dokumentacji za dany rok podatkowy.

 • Aktualności z życia Eproco

  Informacje z działalności firmy, notatki prasowe i wywiady związane z Eproco oraz reportaże z gal rozdania nagród (Wielkopolska Jakość, Wizjoner IT) itp.

 • Bezpłatny dostęp do informacji i porad

  Bieżące informacje o zmianach w przepisach prawa, porady i uwagi związane z prowadzeniem działalności gospodarczej. Zapisz się do newslettera i otrzymuj aktualne informacje na maila.

 • Jakość w atrakcyjnej cenie

  Wykorzystanie nowoczesnych technologii i innowacyjnych rozwiązań pozwala nam oferować usługi wysokiej jakości przy zapewnieniu atrakcyjnych cen w dopasowanych pakietach usług.

 • Praca w Eproco

  Biuro Rachunkowe Eproco stale się rozwija, co przekłada się na wzrost zatrudnienia. Jeśli poszukujesz pracy w biurze rachunkowym lub chcesz odbyć staż – sprawdź czy akurat prowadzimy rekrutację.

 • Łatwy kontakt i dogodna lokalizacja

  Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami naszej firmy. Nasze działania prowadzone są na terenie całej Polski, a w Ostrowie Wielkopolskim oferujemy dogodna lokalizację i bezpłatny parking.

Profesjonalna obsługa biura rachunkowego

Pracownicy to najcenniejszy zasób firmy doradczej. Stąd prowadzona przez Eproco polityka kadrowa zakłada stopniowy wzrost liczby zatrudnionych osób. Na początku swojego funkcjonowania w 1999 roku Spółka. zatrudniała jednego pracownika. Od tej pory Eproco notuje systematyczny przyrost zatrudnienia wynikający z jej rozwoju, który związany jest z ciągłym wzrostem liczby klientów.

W chwili obecnej Eproco zatrudnia na stałe około 40 osób na pełen etat. Ponadto do realizacji zleceń wykraczających poza kompetencje i możliwości pracowników, zatrudniani są specjaliści.

Polityka personalna Eproco w dużej mierze kształtowana jest przez przyjętą strategię zakładającą stworzenie kompleksowej oferty dla przedsiębiorstw, która pozwoli na wspieranie przedsiębiorców w różnych obszarach ich działania i zapewni rozwiązanie wszystkich problemów związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Tego rodzaju cele wymagają dość szerokiego zakresu zawodowego pracowników. Stąd też wśród osób zatrudnionych przez Eproco znajdują się specjaliści w z dziedziny ekonomii, rachunkowości, prawa i informatyki.

Dodatkowo, podczas swojej dziewięcioletniej działalności Eproco została laureatem następujących nagród i certyfikacji:
 
 • 2002 - Wyróżnienie w konkursie "Sukces Plan" - Eproco brało udział w tworzeniu biznes planu dla Fabryki Ceramiki Budowlanej Sp. z o.o. z Ostrzeszowa. Konkurs dotyczył przedstawienia pomysłu na biznes w formie biznes planu. Sponsorami oraz organizatorami konkursu byli Idea, Bank Pekao S.A., PZU S.A. oraz PKN ORLEN. Konkurs odbywał się pod honorowym patronatem Prezydenta RP.
   
 • 2004 - Uzyskanie akredytacji w ramach programu Unii Europejskiej0 PHARE 2002 - program rozwoju przedsiębiorstw (2002/000-580-06,05-1) realizowanego przez PARP, w następujących dziedzinach: ocena konkurencyjnej pozycji przedsiębiorstwa, planowanie inwestycyjne.
   
 • 2007 - Eproco brało udział w pilotażowym Projekcie IMP3rove, który jest częścią projektu Unii Europejskiej Europe INNOVA, którego celem jest polepszenie zarządzania innowacjami w sektorze MSP.
   
 • 2011 - Eproco uzyskało pozytywny wynik procesu certyfikacyjnego „Wielkopolska Jakość” przeprowadzonego przez Wielkopolski Instytut Jakości i otrzymało tytuł Laureata Programu Kompleksowego Zarządzania Jakością oraz zostało wyróżnione znakiem „Wielkopolska Jakość” za zaangażowanie w doskonalenie metod zarządzania.
   
 • 2011 - Eproco uzyskało tytuł Wizjonera IT w konkursie Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju przeprowadzanym przez Fundację Innowacji i Rozwoju. Konkurs przeprowadzany był pod patronatem m.in. Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministerstwa Gospodarki i Ministerstwa Rozwoju Regionalnego.
   
 • 2012 - Eproco zostało wyróżnione na ogólnopolskim etapie konkursu Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju. Biuro zakwalifikowało się do czołówki konkursu spośród ponad 900 firm. Gala konkursu odbyła się na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
   
 • 2012 - Eproco uzyskało certyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo. Eproco zostało poddane weryfikacji przez Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A. pod względem wypłacalności i wiarygodności finansowej, co potwierdza stabilność jej działalności i zapewnia zaufanie na rynku.
   
 • 2012 - Biuro rachunkowe zostało wyróżnione przez tygodnik Newsweek w Rankingu Firm Rodzinnych.
   
 • 2013 - Ponowne uchonorowanie Eproco certyfikatem "Wielkopolska Jakość"
   
 • 2015 - Eproco po raz 3 otrzymało certyfikat "Wielkopolska Jakość"
   
 • 2015 - Audyt Innowacyjności - Biuro Rachunkowe Eproco, w ramach współpracy z Wielkopolskim Instytutem Jakości z Poznania, zostało poddane analizie, w ramach której w Eproco przeprowadzono audyt innowacyjności.