Biuro Rachunkowe Eproco - Ostrów Wielkopolski

 • Innowacyjne biuro rachunkowe

  Eproco to nie tylko księgowość, lecz szeroka oferta usług składająca się również z usług kadrowo-płacowych, doradztwa gospodarczego, windykacji należności, obsługi BHP itp.

 • Kompleksowość i pewność

  Eproco to biuro rachunkowe działające na terenie całej Polski, które dąży do kompleksowej obsługi swoich klientów.

 • Korzyści ze współpracy z Eproco

  Współpraca z profesjonalnym biurem rachunkowym do gwarancja dostępu do zespołu specjalistów, sprawna i terminowa realizacja powierzonych zadań oraz brak stresu związanego z kontrolą podatkową.

 • Więcej niż zwykła księgowość

  Naszym klientom zapewniamy wysokiej jakości obsługę księgową wraz z bezpłatnym dostępem do Pulpitu Menadżera z informacjami o finansach ich firm. Oferujemy również rozbudowane analizy i różne struktury współpracy.

 • Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa

  Obsługa spraw pracowniczych, naliczanie wynagrodzeń, prowadzenie akt osobowych pracowników, rozliczanie wynagrodzeń w urzędach i wiele innych.

 • Doradztwo podatkowe

  Zawiłość przepisów podatkowych wymaga dobrej znajomości prawa oraz procedur. Eproco posiada własnego doradcę podatkowego, dzięki czemu należycie dbamy o kwestie podatkowe naszych klientów.

 • Doradztwo prawne

  Eproco zatrudnia własnego radcę prawnego, co zapewnia profesjonalną pomoc prawną dla każdej firmy. Eproco reprezentuje klientów przed organami administracyjnymi oraz sądami powszechnymi.

 • Doradztwo gospodarcze dla firm

  Tworzenie umów handlowych, rejestracje i przekształcenia działalności, doradztwo związane z optymalizacją podatkową, doradztwo związane z prowadzeniem działalności gospodarczej i wiele innych.

 • Windykacja należności

  Świadczymy usługi związane z odzyskiwaniem wierzytelności od nieuczciwych kontrahentów z całej Polski. Oferujemy wezwania do zapłaty, pozwy sądowe, wnioski egzekucyjne, protokoły nieściągalności itp.

 • Wszystko dla firmy pod 1 dachem

  Eproco posiada szeroki zakres usług dla swoich klientów. Zapewniamy m.in. obsługę BHP i Ppoż, wsparcie informatyczne oraz sprzedaż i wdrażanie oprogramowania Comarch ERP Optima.

 • Dokumentacja podatkowa cen transferowych

  W ramach świadczonych usług identyfikujemy transakcje zawarte pomiędzy podmiotami powiązanymi, dla których istnieje obowiązek sporządzenia dokumentacji za dany rok podatkowy.

 • Aktualności z życia Eproco

  Informacje z działalności firmy, notatki prasowe i wywiady związane z Eproco oraz reportaże z gal rozdania nagród (Wielkopolska Jakość, Wizjoner IT) itp.

 • Bezpłatny dostęp do informacji i porad

  Bieżące informacje o zmianach w przepisach prawa, porady i uwagi związane z prowadzeniem działalności gospodarczej. Zapisz się do newslettera i otrzymuj aktualne informacje na maila.

 • Jakość w atrakcyjnej cenie

  Wykorzystanie nowoczesnych technologii i innowacyjnych rozwiązań pozwala nam oferować usługi wysokiej jakości przy zapewnieniu atrakcyjnych cen w dopasowanych pakietach usług.

 • Praca w Eproco

  Biuro Rachunkowe Eproco stale się rozwija, co przekłada się na wzrost zatrudnienia. Jeśli poszukujesz pracy w biurze rachunkowym lub chcesz odbyć staż – sprawdź czy akurat prowadzimy rekrutację.

 • Łatwy kontakt i dogodna lokalizacja

  Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami naszej firmy. Nasze działania prowadzone są na terenie całej Polski, a w Ostrowie Wielkopolskim oferujemy dogodna lokalizację i bezpłatny parking.

Biuro rachunkowe - Cennik usług

Cennik zawiera standardowe czynności w zakresie ewidencji księgowej
(cena zależna od ilości zaksięgowanych dokumentów)
Cennik obowiązuje od 27 października 2016 r.
 
Podatkowa księga przychodów i rozchodów
do 20 dokumentów
230,00 zł
 
Księga Handlowa
od
700,00 zł
 
Kadry i płace
(cena zależna od ilości pracowników)
dokumentacja pracownicza za 1 pracownika
39,00 zł
umowa zlecenie
30,00 zł
 
*) podane ceny są cenami netto
*) czynności niestandardowe wyceniane są na podstawie indywidualnych uzgodnień
 
Klienci biura rachunkowego Eproco otrzymują również:
 
Bezpłatny program do wystawiania faktur
W ramach ceny proponujemy naszym klientom możliwość wystawiania faktur przez Internet w programie COMARCH na portalu www.iFaktury24.pl. Nasi klienci mogą bezpłatnie wystawiać faktury i prowadzić w tym zakresie własną ewidencję, z której korzysta nasze biuro.
 
Bezpłatny dostęp do Pulpitu Menadżera
Klienci otrzymują także login i dostęp do swoich danych z ewidencji biura rachunkowego pod adresem http://pulpit.eproco.pl/ . W ten sposób możliwy jest dostęp do wszystkich zaewidencjonowanych dokumentów przez 24 godziny na dobę bez oczekiwania na informację z biura rachunkowego.
 
Bezpłatne comiesięczne raporty o wynikach firmy
Klienci otrzymują comiesięczne raporty z informacjami o wynikach ekonomicznych prowadzonej przez siebie firmy. W ten sposób są na bieżąco informowani o wynikach prowadzonej decyzji i mogą podejmować na tej podstawie właściwe decyzje.
 
Doradztwo podatkowe oraz prawne
Klienci mają także możliwość skorzystania z usług doradztwa podatkowego oraz prawnego.
 
 
Istnieje możliwość dostosowania oferty do zakresu wykonywanej usługi.
Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego
i mają jedynie charakter informacyjny.