Biuro Rachunkowe Eproco - Ostrów Wielkopolski

 • Innowacyjne biuro rachunkowe

  Eproco to nie tylko księgowość, lecz szeroka oferta usług składająca się również z usług kadrowo-płacowych, doradztwa gospodarczego, windykacji należności, obsługi BHP itp.

 • Kompleksowość i pewność

  Eproco to biuro rachunkowe działające na terenie całej Polski, które dąży do kompleksowej obsługi swoich klientów.

 • Korzyści ze współpracy z Eproco

  Współpraca z profesjonalnym biurem rachunkowym do gwarancja dostępu do zespołu specjalistów, sprawna i terminowa realizacja powierzonych zadań oraz brak stresu związanego z kontrolą podatkową.

 • Więcej niż zwykła księgowość

  Naszym klientom zapewniamy wysokiej jakości obsługę księgową wraz z bezpłatnym dostępem do Pulpitu Menadżera z informacjami o finansach ich firm. Oferujemy również rozbudowane analizy i różne struktury współpracy.

 • Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa

  Obsługa spraw pracowniczych, naliczanie wynagrodzeń, prowadzenie akt osobowych pracowników, rozliczanie wynagrodzeń w urzędach i wiele innych.

 • Doradztwo podatkowe

  Zawiłość przepisów podatkowych wymaga dobrej znajomości prawa oraz procedur. Eproco posiada własnego doradcę podatkowego, dzięki czemu należycie dbamy o kwestie podatkowe naszych klientów.

 • Doradztwo prawne

  Eproco zatrudnia własnego radcę prawnego, co zapewnia profesjonalną pomoc prawną dla każdej firmy. Eproco reprezentuje klientów przed organami administracyjnymi oraz sądami powszechnymi.

 • Doradztwo gospodarcze dla firm

  Tworzenie umów handlowych, rejestracje i przekształcenia działalności, doradztwo związane z optymalizacją podatkową, doradztwo związane z prowadzeniem działalności gospodarczej i wiele innych.

 • Windykacja należności

  Świadczymy usługi związane z odzyskiwaniem wierzytelności od nieuczciwych kontrahentów z całej Polski. Oferujemy wezwania do zapłaty, pozwy sądowe, wnioski egzekucyjne, protokoły nieściągalności itp.

 • Wszystko dla firmy pod 1 dachem

  Eproco posiada szeroki zakres usług dla swoich klientów. Zapewniamy m.in. obsługę BHP i Ppoż, wsparcie informatyczne oraz sprzedaż i wdrażanie oprogramowania Comarch ERP Optima.

 • Dokumentacja podatkowa cen transferowych

  W ramach świadczonych usług identyfikujemy transakcje zawarte pomiędzy podmiotami powiązanymi, dla których istnieje obowiązek sporządzenia dokumentacji za dany rok podatkowy.

 • Aktualności z życia Eproco

  Informacje z działalności firmy, notatki prasowe i wywiady związane z Eproco oraz reportaże z gal rozdania nagród (Wielkopolska Jakość, Wizjoner IT) itp.

 • Bezpłatny dostęp do informacji i porad

  Bieżące informacje o zmianach w przepisach prawa, porady i uwagi związane z prowadzeniem działalności gospodarczej. Zapisz się do newslettera i otrzymuj aktualne informacje na maila.

 • Jakość w atrakcyjnej cenie

  Wykorzystanie nowoczesnych technologii i innowacyjnych rozwiązań pozwala nam oferować usługi wysokiej jakości przy zapewnieniu atrakcyjnych cen w dopasowanych pakietach usług.

 • Praca w Eproco

  Biuro Rachunkowe Eproco stale się rozwija, co przekłada się na wzrost zatrudnienia. Jeśli poszukujesz pracy w biurze rachunkowym lub chcesz odbyć staż – sprawdź czy akurat prowadzimy rekrutację.

 • Łatwy kontakt i dogodna lokalizacja

  Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami naszej firmy. Nasze działania prowadzone są na terenie całej Polski, a w Ostrowie Wielkopolskim oferujemy dogodna lokalizację i bezpłatny parking.

Blog: Działalność gospodarcza

Konstytucja Biznesu

Od 30 kwietnia 2018 r. weszła w życie tzw. Konstytucja Biznesu. Jest to pakiet ustaw, których celem jest zreformowanie i uproszczenie przepisów dotyczących prowadzenia działalności.

Więcej

RODO

25 maja 2018 r. wejdzie w życie unijne "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych" - RODO. Nakłada ono na kraje członkowskie obowiązek zmiany przepisów lokalnych w celu dostosowania się do wymogów rozporządzenia.

Więcej

Rejestracja firmy przez telefon

Od 1 stycznia 2017 roku można założyć jednoosobową działalność gospodarczą również przez telefon (pod numerem 801 055 088) z pomocą konsultanta. Infolinia dostępna jest w dni powszednie od 8:00 do 16:00. Koszt połączenia jest uzależniony od taryfy Twojego operatora.

Więcej

Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych (GIODO) przestrzega

W związku z masowym rozsyłaniem przez takie podmioty, jak „Bądźmy Legalni”, „Legalni z Prawem” czy „Kancelaria Liberty”, maili o grożącej odpowiedzialności za niedopełnienie obowiązku zgłoszenia zbiorów danych do rejestracji, Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych (GIODO) zamieścił na swojej stronie internetowej informację ostrzegającą przedsiębiorców, żeby nie odpowiadać na tę korespondencję.

Więcej

Limit płatności gotówkowy dla firm został ograniczony do 15 tys. zł

Prezydent podpisał niższą kwotę graniczną płatności gotówkowych. 30 maja br. Prezydent Andrzej Duda podpisał nowelizację ustawy o podatku PIT, CIT oraz ustawy o swobodzie działalności gospodarczej, która zakłada obniżenie limitu płatności gotówkowych dokonywanych przez przedsiębiorców z 15 tys. euro do 15 tys. złotych.

Więcej

Zmiany w CEIDG

Z dniem 1 stycznia 2016 r. wejdzie w życie nowelizacja ustawy o swobodzie działalności gospodarczej. Jej głównym celem jest uproszczenie procedury wykreślania i dokonywania sprostowań wpisów przedsiębiorców w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej.

Więcej

Wspólne wnioski o interpretację podatkowe

Zmiana w Ordynacji Podatkowej w zakresie interpretacji podatkowych polegać będzie na umożliwieniu złożenia wspólnego wniosku o wydanie interpretacji podatkowej, przez grupę podmiotów zaangażowanych w jedno zdarzenie rodzące skutki podatkowe. Przedsiębiorcy planujący wspólną inwestycję czy transakcje będą mogli złożyć od 2016 r. grupowy wniosek o wydanie interpretacji podatkowej.

Więcej

Centra obsługi podatników

Administracja podatkowa od pierwszego września uruchomiła centra obsługi. Podatnicy mają możliwość załatwienia swoich spraw nie tylko we właściwym miejscowo urzędzie, ale w wybranych miejscach na terenie całego kraju.

Więcej

Kontrola podatkowa i czynności sprawdzające

Kontrola podatkowa oraz czynności sprawdzające mogą dotyczyć każdego podatnika. Urząd Skarbowy ma prawo skontrolować, czy prawidłowo płacimy podatki. Warto również abyśmy i my znali swoje prawa i obowiązki podczas kontroli.

Więcej