Biuro Rachunkowe Eproco - Ostrów Wielkopolski

 • Innowacyjne biuro rachunkowe

  Eproco to nie tylko księgowość, lecz szeroka oferta usług składająca się również z usług kadrowo-płacowych, doradztwa gospodarczego, windykacji należności, obsługi BHP itp.

 • Kompleksowość i pewność

  Eproco to biuro rachunkowe działające na terenie całej Polski, które dąży do kompleksowej obsługi swoich klientów.

 • Korzyści ze współpracy z Eproco

  Współpraca z profesjonalnym biurem rachunkowym do gwarancja dostępu do zespołu specjalistów, sprawna i terminowa realizacja powierzonych zadań oraz brak stresu związanego z kontrolą podatkową.

 • Więcej niż zwykła księgowość

  Naszym klientom zapewniamy wysokiej jakości obsługę księgową wraz z bezpłatnym dostępem do Pulpitu Menadżera z informacjami o finansach ich firm. Oferujemy również rozbudowane analizy i różne struktury współpracy.

 • Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa

  Obsługa spraw pracowniczych, naliczanie wynagrodzeń, prowadzenie akt osobowych pracowników, rozliczanie wynagrodzeń w urzędach i wiele innych.

 • Doradztwo podatkowe

  Zawiłość przepisów podatkowych wymaga dobrej znajomości prawa oraz procedur. Eproco posiada własnego doradcę podatkowego, dzięki czemu należycie dbamy o kwestie podatkowe naszych klientów.

 • Doradztwo prawne

  Eproco zatrudnia własnego radcę prawnego, co zapewnia profesjonalną pomoc prawną dla każdej firmy. Eproco reprezentuje klientów przed organami administracyjnymi oraz sądami powszechnymi.

 • Doradztwo gospodarcze dla firm

  Tworzenie umów handlowych, rejestracje i przekształcenia działalności, doradztwo związane z optymalizacją podatkową, doradztwo związane z prowadzeniem działalności gospodarczej i wiele innych.

 • Windykacja należności

  Świadczymy usługi związane z odzyskiwaniem wierzytelności od nieuczciwych kontrahentów z całej Polski. Oferujemy wezwania do zapłaty, pozwy sądowe, wnioski egzekucyjne, protokoły nieściągalności itp.

 • Wszystko dla firmy pod 1 dachem

  Eproco posiada szeroki zakres usług dla swoich klientów. Zapewniamy m.in. obsługę BHP i Ppoż, wsparcie informatyczne oraz sprzedaż i wdrażanie oprogramowania Comarch ERP Optima.

 • Dokumentacja podatkowa cen transferowych

  W ramach świadczonych usług identyfikujemy transakcje zawarte pomiędzy podmiotami powiązanymi, dla których istnieje obowiązek sporządzenia dokumentacji za dany rok podatkowy.

 • Aktualności z życia Eproco

  Informacje z działalności firmy, notatki prasowe i wywiady związane z Eproco oraz reportaże z gal rozdania nagród (Wielkopolska Jakość, Wizjoner IT) itp.

 • Bezpłatny dostęp do informacji i porad

  Bieżące informacje o zmianach w przepisach prawa, porady i uwagi związane z prowadzeniem działalności gospodarczej. Zapisz się do newslettera i otrzymuj aktualne informacje na maila.

 • Jakość w atrakcyjnej cenie

  Wykorzystanie nowoczesnych technologii i innowacyjnych rozwiązań pozwala nam oferować usługi wysokiej jakości przy zapewnieniu atrakcyjnych cen w dopasowanych pakietach usług.

 • Praca w Eproco

  Biuro Rachunkowe Eproco stale się rozwija, co przekłada się na wzrost zatrudnienia. Jeśli poszukujesz pracy w biurze rachunkowym lub chcesz odbyć staż – sprawdź czy akurat prowadzimy rekrutację.

 • Łatwy kontakt i dogodna lokalizacja

  Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami naszej firmy. Nasze działania prowadzone są na terenie całej Polski, a w Ostrowie Wielkopolskim oferujemy dogodna lokalizację i bezpłatny parking.

Blog: Kadry i płace

Urlop macierzyński i rodzicielski – nowe przepisy

10 czerwca 2013 r. Prezydent podpisał uchwaloną przez Sejm 28 maja 2013 r. nowelizację Kodeksu pracy oraz niektórych innych ustaw, która wprowadza (od 17 czerwca 2013 r.) roczny płatny urlop po urodzeniu dziecka, w tym dla rodziców wszystkich dzieci urodzonych w 2013 r.

Więcej

Elastyczny czas pracy w kodeksie pracy

Sejm uchwalił 13 czerwca 2013 r. nowelizację Kodeksu pracy- wprowadzono zmiany w okresach rozliczeniowych czasu pracy i zasadach konsultacji ze związkowcami kluczowych dla pracowników kwestii.

Więcej

Pomoc w formalnościach przy zatrudnieniu niani

Od jakiegoś już czasu opiekunki do dzieci mogą zawierać tzw. umowy uaktywniające i mieć opłacane z budżetu składki na przyszłą emeryturę.Zgodnie z przepisami państwo pokryje składki ubezpieczeniowe (emerytalne, rentowe i wypadkowe oraz zdrowotne) za nianie zarabiającą nie więcej niż minimalna pensja w kraju.

Więcej

Wynagrodzenie Młodocianych w 2013 r.

Młodociani zatrudnieni w celu przygotowania zawodowego otrzymują wynagrodzenie na podstawie postanowień szczególnych. Od 1 marca 2013 r. do 31 maja 2013 r. obowiązują nowe stawki minimalne uzależnione od roku nauki młodocianego.

Więcej

Od 2013 r. abolicja składek ZUS dla zaległości przedsiębiorców

15 stycznia 2013 roku weszła w życie ustawa z dnia 9 listopada 2012 r. o umorzeniu należności powstałych z tytułu nieopłaconych składek przez osoby prowadzące pozarolniczą działalność. Dzięki niej przedsiębiorcy, którzy ich nie płacili w okresie od 1 stycznia 1999 r. do 28 lutego 2009 r., będą mogli odetchnąć z ulgą. Aby skorzystać z abolicji, trzeba jednak dopełnić kilku formalności.

Więcej

Do końca lutego należy złożyć zaświadczenie o dochodach emeryta

Pracodawca (zleceniodawca) zatrudniający emerytów bądź rencistów ma określone przepisami prawa obowiązki informacyjne wobec organu rentowego. Informacja jest niezbędna do ustalenia czy dochód emeryta/rencisty uzasadniał wypłatę emerytury/renty w pełnej wysokości czy też konieczne jest ich zmniejszenie albo zawieszenie.

Więcej

Dłuższy urlop macierzyński

Na dłuższy - roczny - urlop macierzyński będą mogły liczyć kobiety, które urodzą po 17 marca 2013r. Dotychczas urlop macierzyński wynosił 20 tygodni podstawowych i cztery tygodnie dodatkowe. Po wejściu w życie zmian, wynosić będzie pół roku (20 tygodni podstawowych i sześć tygodni dodatkowych) i będzie można go wydłużyć o kolejne 26 tygodni.

Więcej

Od 1 marca wzrosną diety za delegacje służbowe

Minister Pracy i Polityki Społecznej podpisał 29 stycznia 2013 r. rozporządzenie w sprawie wysokości oraz warunków ustalania należności przysługujących pracownikowi zatrudnionemu w państwowej lub samorządowej jednostce sfery budżetowej z tytułu podróży służbowej na obszarze kraju oraz poza granicami kraju.

Więcej

W 2013 r. - wyższe składki ZUS dla przedsiębiorców

W 2013 roku przedsiębiorcy zapłacą większe składki na ubezpieczenie emerytalne, rentowe i chorobowe. Wzrost podstawy ubezpieczenia społecznego wynika z wyższego przeciętnego wynagrodzenia miesięcznego prognozowanego w 2013 roku

Więcej