Biuro Rachunkowe Eproco - Ostrów Wielkopolski

 • Innowacyjne biuro rachunkowe

  Eproco to nie tylko księgowość, lecz szeroka oferta usług składająca się również z usług kadrowo-płacowych, doradztwa gospodarczego, windykacji należności, obsługi BHP itp.

 • Kompleksowość i pewność

  Eproco to biuro rachunkowe działające na terenie całej Polski, które dąży do kompleksowej obsługi swoich klientów.

 • Korzyści ze współpracy z Eproco

  Współpraca z profesjonalnym biurem rachunkowym do gwarancja dostępu do zespołu specjalistów, sprawna i terminowa realizacja powierzonych zadań oraz brak stresu związanego z kontrolą podatkową.

 • Więcej niż zwykła księgowość

  Naszym klientom zapewniamy wysokiej jakości obsługę księgową wraz z bezpłatnym dostępem do Pulpitu Menadżera z informacjami o finansach ich firm. Oferujemy również rozbudowane analizy i różne struktury współpracy.

 • Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa

  Obsługa spraw pracowniczych, naliczanie wynagrodzeń, prowadzenie akt osobowych pracowników, rozliczanie wynagrodzeń w urzędach i wiele innych.

 • Doradztwo podatkowe

  Zawiłość przepisów podatkowych wymaga dobrej znajomości prawa oraz procedur. Eproco posiada własnego doradcę podatkowego, dzięki czemu należycie dbamy o kwestie podatkowe naszych klientów.

 • Doradztwo prawne

  Eproco zatrudnia własnego radcę prawnego, co zapewnia profesjonalną pomoc prawną dla każdej firmy. Eproco reprezentuje klientów przed organami administracyjnymi oraz sądami powszechnymi.

 • Doradztwo gospodarcze dla firm

  Tworzenie umów handlowych, rejestracje i przekształcenia działalności, doradztwo związane z optymalizacją podatkową, doradztwo związane z prowadzeniem działalności gospodarczej i wiele innych.

 • Windykacja należności

  Świadczymy usługi związane z odzyskiwaniem wierzytelności od nieuczciwych kontrahentów z całej Polski. Oferujemy wezwania do zapłaty, pozwy sądowe, wnioski egzekucyjne, protokoły nieściągalności itp.

 • Wszystko dla firmy pod 1 dachem

  Eproco posiada szeroki zakres usług dla swoich klientów. Zapewniamy m.in. obsługę BHP i Ppoż, wsparcie informatyczne oraz sprzedaż i wdrażanie oprogramowania Comarch ERP Optima.

 • Dokumentacja podatkowa cen transferowych

  W ramach świadczonych usług identyfikujemy transakcje zawarte pomiędzy podmiotami powiązanymi, dla których istnieje obowiązek sporządzenia dokumentacji za dany rok podatkowy.

 • Aktualności z życia Eproco

  Informacje z działalności firmy, notatki prasowe i wywiady związane z Eproco oraz reportaże z gal rozdania nagród (Wielkopolska Jakość, Wizjoner IT) itp.

 • Bezpłatny dostęp do informacji i porad

  Bieżące informacje o zmianach w przepisach prawa, porady i uwagi związane z prowadzeniem działalności gospodarczej. Zapisz się do newslettera i otrzymuj aktualne informacje na maila.

 • Jakość w atrakcyjnej cenie

  Wykorzystanie nowoczesnych technologii i innowacyjnych rozwiązań pozwala nam oferować usługi wysokiej jakości przy zapewnieniu atrakcyjnych cen w dopasowanych pakietach usług.

 • Praca w Eproco

  Biuro Rachunkowe Eproco stale się rozwija, co przekłada się na wzrost zatrudnienia. Jeśli poszukujesz pracy w biurze rachunkowym lub chcesz odbyć staż – sprawdź czy akurat prowadzimy rekrutację.

 • Łatwy kontakt i dogodna lokalizacja

  Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami naszej firmy. Nasze działania prowadzone są na terenie całej Polski, a w Ostrowie Wielkopolskim oferujemy dogodna lokalizację i bezpłatny parking.

Blog: Rachunkowość

Księgi rachunkowe w 2017r.

Podatnicy, których przychody nie przekroczyły określonego w przepisach limitu mogą prowadzić podatkową księgę przychodów i rozchodów. Jest to prostsze i mniej kosztowne rozwiązanie niż prowadzenie pełnej księgowości.

Więcej

Koszty w PIT i CIT 2017 – limit płatności gotówkowych

Ministerstwo Finansów poinformowało, że z dniem 1 stycznia 2017 roku wejdą w życie nowe rozwiązania dotyczące skutków podatkowych przy regulowaniu płatności w formie gotówkowej ale także związanej z rachunkami płatniczymi (np. kartą płatniczą czy za pośrednictwem PayPal, PayU itp.).

Więcej

Podatek „u źródła” - zmiany

Zmianę w rozliczaniu podatku „u źródła” wprowadza nowelizacja ustaw o podatku od osób fizycznych (PIT) i podatku od osób prawnych (CIT) uchwalona dnia 5 września 2016 r.

Więcej

Nowe sankcje za nierzetelne rozliczanie podatku

Zgodnie z projektem, który wejdzie w życie na początku 2017 roku za złożenie zaniżonej deklaracji podatkowej VAT jak również w sytuacji, gdy podatnik nie złożył deklaracji oraz nie wpłacił kwoty zobowiązania podatkowego zostaną nałożone nowe kary, przewiduje je projekt nowelizacji ustawy o podatku od towarów i usług (VAT), przygotowany przez Ministerstwo Finansów.

Więcej

Nowa Klasyfikacja Środków Trwałych od 2017 roku

Nowe rozporządzenie w sprawie Klasyfikacji Środków Trwałych (KŚT 2016) wejdzie w życie 1 stycznia 2017r, które zastąpi rozporządzenie Rady Ministrów z 10 grudnia 2010r. w sprawie Klasyfikacji Środków Trwałych (KŚT 2010).

Więcej

Mały podatnik w 2017

Małym podatnikiem w 2017 roku będzie podmiot dla którego wartość sprzedaży (wraz z kwotą podatku VAT) nie przekroczy w 2016 roku kwoty 1.200.000 euro, czyli 5.157.000zł.

Więcej