Biuro Rachunkowe Eproco - Ostrów Wielkopolski

 • Innowacyjne biuro rachunkowe

  Eproco to nie tylko księgowość, lecz szeroka oferta usług składająca się również z usług kadrowo-płacowych, doradztwa gospodarczego, windykacji należności, obsługi BHP itp.

 • Kompleksowość i pewność

  Eproco to biuro rachunkowe działające na terenie całej Polski, które dąży do kompleksowej obsługi swoich klientów.

 • Korzyści ze współpracy z Eproco

  Współpraca z profesjonalnym biurem rachunkowym do gwarancja dostępu do zespołu specjalistów, sprawna i terminowa realizacja powierzonych zadań oraz brak stresu związanego z kontrolą podatkową.

 • Więcej niż zwykła księgowość

  Naszym klientom zapewniamy wysokiej jakości obsługę księgową wraz z bezpłatnym dostępem do Pulpitu Menadżera z informacjami o finansach ich firm. Oferujemy również rozbudowane analizy i różne struktury współpracy.

 • Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa

  Obsługa spraw pracowniczych, naliczanie wynagrodzeń, prowadzenie akt osobowych pracowników, rozliczanie wynagrodzeń w urzędach i wiele innych.

 • Doradztwo podatkowe

  Zawiłość przepisów podatkowych wymaga dobrej znajomości prawa oraz procedur. Eproco posiada własnego doradcę podatkowego, dzięki czemu należycie dbamy o kwestie podatkowe naszych klientów.

 • Doradztwo prawne

  Eproco zatrudnia własnego radcę prawnego, co zapewnia profesjonalną pomoc prawną dla każdej firmy. Eproco reprezentuje klientów przed organami administracyjnymi oraz sądami powszechnymi.

 • Doradztwo gospodarcze dla firm

  Tworzenie umów handlowych, rejestracje i przekształcenia działalności, doradztwo związane z optymalizacją podatkową, doradztwo związane z prowadzeniem działalności gospodarczej i wiele innych.

 • Windykacja należności

  Świadczymy usługi związane z odzyskiwaniem wierzytelności od nieuczciwych kontrahentów z całej Polski. Oferujemy wezwania do zapłaty, pozwy sądowe, wnioski egzekucyjne, protokoły nieściągalności itp.

 • Wszystko dla firmy pod 1 dachem

  Eproco posiada szeroki zakres usług dla swoich klientów. Zapewniamy m.in. obsługę BHP i Ppoż, wsparcie informatyczne oraz sprzedaż i wdrażanie oprogramowania Comarch ERP Optima.

 • Dokumentacja podatkowa cen transferowych

  W ramach świadczonych usług identyfikujemy transakcje zawarte pomiędzy podmiotami powiązanymi, dla których istnieje obowiązek sporządzenia dokumentacji za dany rok podatkowy.

 • Aktualności z życia Eproco

  Informacje z działalności firmy, notatki prasowe i wywiady związane z Eproco oraz reportaże z gal rozdania nagród (Wielkopolska Jakość, Wizjoner IT) itp.

 • Bezpłatny dostęp do informacji i porad

  Bieżące informacje o zmianach w przepisach prawa, porady i uwagi związane z prowadzeniem działalności gospodarczej. Zapisz się do newslettera i otrzymuj aktualne informacje na maila.

 • Jakość w atrakcyjnej cenie

  Wykorzystanie nowoczesnych technologii i innowacyjnych rozwiązań pozwala nam oferować usługi wysokiej jakości przy zapewnieniu atrakcyjnych cen w dopasowanych pakietach usług.

 • Praca w Eproco

  Biuro Rachunkowe Eproco stale się rozwija, co przekłada się na wzrost zatrudnienia. Jeśli poszukujesz pracy w biurze rachunkowym lub chcesz odbyć staż – sprawdź czy akurat prowadzimy rekrutację.

 • Łatwy kontakt i dogodna lokalizacja

  Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami naszej firmy. Nasze działania prowadzone są na terenie całej Polski, a w Ostrowie Wielkopolskim oferujemy dogodna lokalizację i bezpłatny parking.

Aktualności z roku 2013

Eproco po raz kolejny firmą wiarygodną finansowo

Eproco po raz kolejny firmą wiarygodną finansowo

Centrum Biurowe Eproco po raz kolejny zostało poddane weryfikacji przez Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A. pod względem wypłacalności i wiarygodności finansowej. W wyniku przeprowadzonej weryfikacji firma otrzymała zaświadczenie Firmy Wiarygodnej Finansowo, co potwierdza pewność funkcjonowania firmy i gwarantuje m.in. terminowość wypłacanych wynagrodzeń dla swoich pracowników.Więcej
Eproco ponownie uhonorowane certyfikatem "Wielkopolskiej Jakości"

Eproco ponownie uhonorowane certyfikatem "Wielkopolskiej Jakości"

Centrum Biurowe Eproco Sp. z o.o. Sp. k. po raz drugi poddało się procesowi certyfikacyjnemu "Wielkopolska Jakość" prowadzonemu przez Wielkopolski Instytut Jakości z Poznania. W trakcie prowadzonego procesu certyfikacyjnego Instytut przeanalizował procesy zachodzące w biurze rachunkowym oraz jakość świadczonych przez Eproco usług. Efektem przeprowadzonej analizy było uhonorowanie firmy certyfikatem "Wielkopolskiej Jakości" i nadanie tytułu Lidera Programu Kompleksowego Zarządzania Jakością.

Więcej
Centrum Biurowe Eproco Sp. z o.o. certyfikowany członek SAZ

Centrum Biurowe Eproco Sp. z o.o. certyfikowany członek SAZ

Centrum Biurowe Eproco Sp. zo.o. jest certyfikowanym członkiem Agencji zatrudnienia. Co oznacza, iż w swojej działalności wypełnia założenia Programu Certyfikacji Członków Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia w zakresie pośrednictwa i obsługi klienta. Członkowie SAZ reprezentują przekrój agencji charakteryzujących się wysoką etyką biznesu.


Więcej